Sháníte snadnou a rychlou půjčku? Zkuste jí pomocí SMS

Ocitli jste se ve složité životní etapě, kdy si s vlastními finančními prostředky nevystačíte a potřebovali byste nějaké navíc? Klasickou možností je zajít do banky a zažádat o půjčku tam. Ovšem to často bývá zdlouhavé, a abyste vůbec půjčku splnili, musíte splnit několik mnohdy zbytečně přísných podmínek. Dodat ručitele, a doklad totožnosti, sehnat záruku a kvanta papírů, které musíte podepsat a vyplnit. Na konci celého procesu můžete vytoužený finanční obnos dostat, ale ztracený čas i nervy Vám už nikdo nevrátí. Banky jsou sice nejznámější řešení, ale okovy byrokracie je mnohdy až příliš silně omezují. Není to však jediné řešení, těch je totiž mnohem více. Řada z nich je mnohem pohodlnější.

Snadná a nenáročná cesta

Kupříkladu se nabízí velice schůdná varianta, která je z hlediska časové náročnosti i snadnosti vyřízení půjčky mnohem jednodušší než celé martyrium v bance. Jedná se o SMS výpůjčku. Tato alternativa ke klasickému získávání finančních prostředků skrze banky má totiž řadu výhod. Tou největší je fakt, že je mnohem rychlejší.  Stačí vyplnit online formulář (jehož vyřízení stojí jen korunu) a po potvrzení registrace již můžete zažádat o první částky. Přes tuto metodu si můžete pomoct v rozmezí 100 – 6000 Kč. Pokud využijete těchto služeb častěji, maximální částka, kterou si můžete půjčit,  se zvýší až na 20 000. Další výhodou je to, že nemusíte mít ručitele a ani záruku. Jediné podmínky, které musíte splnit, jsou ty, že je Váš věk mezi 20- 68 lety a že jste občany České republiky. Při registraci stačí dodat klasické základní údaje jako rodné číslo, jméno a telefonní číslo. Dnešní vylepšené systémy webových portálů si poradí stejně rychle jako ostrý nůž s máslem se všemi byrokratickými kličkami.

Pár dalších informací

Je však důležité počítat s tím, že lze pořídit naráz pouze jeden úvěr. Lhůtu jeho splacení lze v případě potřeby prodloužit o sedm, čtrnáct a v neřešitelných situacích až o třicet dní. Jedinou nutností v případě prodloužení lhůty je uhradit poplatek. Pokud jste neobdrželi zprávu potvrzující vyřizování Vaší žádosti, zkuste se ještě jednou kouknout na online formulář. Je totiž možné, že došlo k nějakým nejasnostem při jeho vyplnění.