Školka Praha 10 je školkou, ve které se setkáte s profesionály

Když jsem před časem s mužem hovořila o tom, do jaké školky nastoupí náš syn, který letos oslavil třetí narozeniny, bylo poměrně těžké domluvit se na všech podmínkách, na kterých jsme s mužem před nástupem a samotným zápisem syna do školky trvali. Navštívili jsme celou řadu institucí, které se mnohdy ani nemohli nazývat školkou a tak se náš výběr omezil na jednu jedinou a tou byla školka Praha 10, která stojí v krásné vilové čtvrti, která patřila k prvorepublikovým skvostům celé matičky Prahy. Až zde jsme měli pocit, že hovoříme s opravdovými profesionály, kteří své práci a především dětem rozumí a umějí jim naslouchat. Kromě jiného nás zaujalo i prostředí školky, které bylo doslova a do písmene okouzlující. Školka v Dubči prošla náročnou rekonstrukcí a dle slov její ředitelky a také našich se rekonstrukce opravdu vydařila na výbornou. Nyní již stačilo jediné, ukázat ji našemu synovi.

Školka v Praze 10 zaujala i syna

Ve školce nás oslovilo velmi příjemné a dá se říci až domácké prostředí, které školka vyzařovala. Sami jsme se proto s mužem domnívali, že se v ní synovi bude jistě líbit a doufali jsme v to až do poslední chvíle, kdy jsme ho přivedli, aby školku sám okusil na vlastní kůži. Příjemné pedagožky nás nechali projít si celou školku společně se synem. Dali nám možnost nahlédnout pod pokličku tak příjemného a ničím nerušeného prostředí, jehož sladkou tečkou byl úžasný ovocný koláč, který syn dostal jako pozornost od paní kuchařky. Školka se synovi rozhodně zamlouvala a dle jeho slov se již nemohl dočkat svého prvního dne v ní. Bylo tedy jasno, máme konečně vybráno. Zápis do školky tak na sebe nenechal příliš dlouhou čekat.

Příjemné prostředí a perfektní přístup je základem úspěchu

Velmi příjemné prostředí, které školka v Praze nabízí, je základem jejich úspěchu. Tajemství toho, že se dětem z této školky nechce, chodit domů je především v tom, že si zde děti užívají radostných chvil se svými učitelkami, které je aniž by o tom měli sami tušení, učí všemu, co jim v budoucím životě bud jen ku prospěchu.