Hledáte práci? Tak si vyberte!

Najít dobrou práci by mělo být jednoduché, vždyť je přece téměř nulová nezaměstnanost. Ale jak získat tu nejlepší přesně pro vás? Častá fluktuace vám totiž v životopise příliš nepřidá. Navíc koho by bavilo neustále prohledávat inzeráty a čekat mnohdy na nulovou odpověď. Podívejte se na pracovní portál VímVíc, kde najdete ucelené informace o jednotlivých firmách a zaměstnavatelích a rovnou i volná pracovní místa. Můžete si přečíst hodnocení přímo od zaměstnanců a podle výhod a nevýhod vyberete to pravé.

Čím víc víte, tím lépe se rozhodujete

Když se rozhlížíte po trhu práce a hledáte pro sebe vhodné místo, vycházíte většinou z vlastních zkušeností a praxe. Nebylo by ale skvělé zjistit si o firmách víc informací a porovnávat tak jednotlivé zaměstnavatele z více hledisek? To, že vy budete odpovídat jejich požadavkům, totiž nemusí znamenat totéž i z druhé strany. Na portálu VímVíc si můžete proklepnout jednotlivé profily firem a zjistit podrobnosti o jejich fungování, vizi i základních pravidlech, kterých se drží. Jednoduše si ověříte, jestli jste na stejné vlně a máte podobné názory. Práce sice je od toho, aby vám zaplatila účty, ale měla by vás i bavit.

Hodnocení je důležité

K nějakému hodnocení většinou dochází od zaměstnavatele směrem k zaměstnanci. Možná jste to už sami zažili. Tady máte možnost ohodnotit toho, kdo vám dával/dává výplatu. Hodnocení zaměstnavatele je důležitou součástí jeho portfolia. U recenzí hned vidíte, kdo hodnocení dal a v jakém vztahu k firmě je. Na první příčce je společnost Capexus, jež se zabývá architekturou. V těsném závěsu je firma Apple Czech. Najdete tu názory pro a proti i doporučení pro vylepšení koncepce. Hodnocení je anonymní.

Vše na jednom místě

Když něco hledáte, je únavné pořád překlikávat ze stránky na stránku. Na VímVíc je v tuto chvíli již více jak 11.000 hodnocení a naleznete zde i nabídky práce. Na jednom portálu tak můžete odpovídat na inzeráty, prověřovat si firmy a předcházet zklamání. Trh práce nikdy nebyl transparentnější, což je pro budoucí zaměstnance velikou výhodou. Budete vědět, do čeho se chystáte. Můžete se přizpůsobit nebo rovnou říct ne. Je to ve vašich rukou.