Smaragdová je skvělá nejen na plesové šaty

Zelenou barvu se nemusíte bát obléknout v jakémkoliv ročním období. V zimě připomíná zelené sněženky, na jaře probouzející se přírodu, v létě trávu a na podzim zas ukládání přírody ke spánku. Zkrátka a dobře se zelenými plesovými šaty neuděláte chybu nikdy. Nejvíce se objevují v odstínech vojenské khaki a smaragdové.

Malé smaragdově zelené

Chystáte se na nějakou slavnostní událost, vánoční večírek nebo na oslavu narozenin či méně formální ples, kam se mohou koktejlky nosit bez obav? Pak tentokrát doma zanechte klasickou černou a oblékněte smaragdově zelenou. Neuděláte chybu. Blondýnky v ní působí velmi jemně, u brunetek zase podtrhne jejich tmavší pleť. Doplňte tmavě rudou rtěnkou a černými doplňky a budete hvězdou večera.

Opatrně s kombinováním

Tmavě zelenou barvou můžete velmi snadno oživit svůj šatník. Nemusí to nutně být jen šaty, dobře bude vypadat i sáčko se zavazováním v pase, dlouhá košile nebo top a zlatý štrasový náhrdelník.

Výborným materiálem je semiš. Jeho zelené odlesky a luxusní vzhled je skvělý s tmavými kombinacemi a uhlazeným elegantním vzhledem. Na kombinování si dejte velmi záležet, ať nepůsobíte lacině. Smaragdová je silná a energická barva, a proto se při kombinování držte raději zpátky.

Se střihy si můžete pohrát

Jdete na akci, kde můžete mít šaty dlouhé až na zem.? Vzdušné velké střihy vám vyhovují, protože zakryjí různé nedostatky postavy? Pak klidně a bez obav oblečte velmi trendy maxidélky. Podle příležitosti můžete volit šaty s výrazným výstřihem do V či dlouhé šaty se skládanou sukní a netopýřími rukávy. Ty zase krásně zdůrazní štíhlý pas. Kombinovat je možné i áčkovou sukni s elegantním topem či košilí ve smaragdové barvě.

Doladit svůj večerní outfit můžete pomocí různých šperků, protože zelená se skvěle bude vyjímat jak se stříbrem, tak i se zlatem. Špatně nevypadá ani bižuterie. Nadchli jsme vás? Tak se pohodlně usaďte, najděte si svůj oblíbený butik a objednávejte skvělé smaragdové šaty