Stavíte? Nářadí si bez obav půjčte

Stavět rodinný dům či rekonstruovat je dnes velmi nákladné. Stavební materiály zdražily a práce profesionálů také není zrovna nejlevnější. Není divu, že se spousta lidí snaží vyřešit hromadu věcí vlastními silami. Naráží však na problém s nedostatkem vybavení, techniky a nářadí.

Na stavbě je toho zapotřebí opravdu spousta. Některou techniku se pravděpodobně vyplatí zakoupit, protože ji budete potřebovat dlouhodobě. Příkladem může být míchačka. U většiny nářadí a nástrojů ovšem narazíte na to, že je vlastně potřebujete jen dočasně. Pak bude vaší spásou půjčovna nářadí a stavební techniky. Pronájem vyjde rozhodně levněji.

Pronájem vám ušetří starosti

Pochopitelně je tady ještě možnost si zakoupit použité zboží někde z bazaru a pak ho zase prodat. Tato metoda však má dvě velká úskalí:

Nikdy nevíte, co vlastně kupujete a s jak poctivým prodejcem ve skutečnosti jednáte. Co když vám někdo prodá napůl nefunkční stroj? Přijdete o spoustu času, a ještě peníze.

Jak budete nářadí nebo techniku prodávat, až ji přestanete prodávat? Zase někde přes inzerát na internetu? Bude vás to stát spoustu času a toho je při stavbě domu či rekonstrukci opravdu málo.

Pronájem je jednodušší a také mnohem flexibilnější. Spousta půjčoven stavební techniky umožňuje si vybavení půjčit krátkodobě i dlouhodobě podle toho, jak potřebujete. Například George půjčovna půjčuje třeba i jen na víkend nebo na jeden den.

V půjčovně najdete vše, co potřebujete

George půjčovna má ve své nabídce elektrocentrály, kalová čerpadla, zahradní techniku, hutnící techniku, topidla a odvlhčovače, ruční elektrické i aku nářadí, nivelační přístroje, minibagry, dumpery, válce a mnoho dalšího. Ať už vás zajímá pronájem elektrocentrál nebo jiné techniky, stačí se ozvat. Pište na e-mail či volejte, dohodněte si podmínky pronájmu a také případný dovoz až k vám na pracoviště. Půjčovna sídlí v Bělotíně nedaleko Olomouce.

GEORGE Půjčovna

+420 775 700 380

info@georgepujcovna.cz

www.georgepujcovna.cz