T+A Caruso je moderní all-in-one hudební systém

Pokud preferujete vskutku kvalitní zvukový výstup, neobejdete se bez vhodného hudebního systému. Velice populární je v tomto segmentu all-in-one model T+A Caruso, který se kromě špičkové technologie chlubí také elegantním designem. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno vám takové zařízení dokáže nabídnout.

Obrovský zájem je o T+A audio, protože přístroje od zmiňované značky jsou nadčasové, propracované a technologicky vyspělé. Přestože se vzhled hudebního systému za posledních jedenáct let výrazně nezměnil, stále je žádaný, protože výrobce navrhl nadčasový kousek, jenž dokonale zapadá i do moderních interiérů.

Změnily se vnitřní komponenty

Velkými změnami však prošly komponenty, které se nachází uvnitř systému T+A Caruso. Používají se nejnovější součástky a inovativní technologie, přičemž zařízení dokáže reprodukovat hudbu ze všech používaných zdrojů, jako jsou internetová rádia, CD, paměťová média USB, analogové i digitální zdroje či servery pro síťovou hudbu.

T+A Caruso je vybaveno sedmi integrovanými reproduktorovými systémy. Samozřejmostí jsou i výkonové zesilovače s výkonem až 300 W. Uvnitř přístroje se nachází digitální procesor, díky němuž mohou uživatelé využívat různé zvukové charakteristiky. Hudební systém si tak můžete umístit jak na stůl, tak klidně i na polici do knihovny. Zvukový zážitek je neskutečný.

T+A Caruso má nový operační systém

Výrobce se kromě jiného zaměřil také na operační systém, přičemž T+A Caruso dostalo systém NavigatorOS. Ovládání přes sedmipalcovou dotykovou HD obrazovku je naprosto intuitivní.

Jestliže si tedy chcete tento hudební systém objednat, podívejte se do nabídky jediného pražského studia AVcenter.cz, které nabízí i další špičkovou techniku od renomovaných značek z oblasti Audio-Video-Multiroom.