Toaletní papír Jumbo z velkoobchodu – Jarico vám nabídne nejen ten

Je jedno, jakému core businessu se ve své firmě věnujete. I tak vás čeká nákup běžných hygienických potřeb, různých hygienických a čisticích prostředků, průmyslových či dalších obalů. Najdete si partnera, který vám je bude dodávat.

Maličkosti jsou někdy důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Zaměstnanci potřebují ve firmě dobrý servis, co se týče hygieny i třeba stravování. Pro zaměstnavatele to znamená výdaje i starosti, které sice nesouvisí přímo s jeho podnikáním, ale spokojený zaměstnanec je základ.

Dnes navíc zaměstnavatel nemá na výběr ani v tom, jestli se chce či nechce chovat ekologicky. Musí, protože to po něm jeho zaměstnanci žádají. Takže neekologické jednorázové nádobí se v kantýně rozhodně brzy setká s protestem. I v této oblasti musí zaměstnavatel vyjít svým zaměstnancům vstříc. Jste jako zaměstnavatel v podobné situaci, kdy řešíte tyto malé-velké každodenní starosti? Firma Jariko vám pomůže. Funguje jako maloobchod i velkoobchod zaměřený na čisticí a hygienické potřeby, obalový materiál i další potřeby, které ve firmě dnes a denně potřebujete.

Nepodceňujte ve firmě ani toaletní papír

Taková maličkost, a jak umí zaměstnance rozdovádět. Účetní se rozhodně nebude ošívat jít si stěžovat až ke generálnímu jen proto, že na toaletě tento týden již potřetí chyběl toaletní papír. A divíte se jí? Přejděte na velké zásobníky a k podobné situaci přestane docházet. Firma Jarico dodává toaletní papír Jumbo, který váš problém trvale vyřeší.

Jumbo toaletní papír je ze 100% celulózy. Jde o kvalitní dvouvrstvý papír v návinech 105 m, 170 m nebo 250 m. Podle toho si je nutné pořídit vhodné zásobníky pro toaletní papíry o průměru role 19 cm, 24 cm nebo 28 cm.

Firma Jariko vám dodá i klasické toaletní papíry v návinech 15 metrů, vždy za dobrou cenu. Postará se též o úklidové potřeby nejen pro vaše toalety.