Hýčkejte se a zkrášlujte se, zima je na to ideální čas

V našich geografických podmínkách je zima opravdu dlouhá. Dny jsou krátké a málo denního světla se odráží na naší náladě i výkonnosti. Venku je brzy tma a my se držíme spíše v teple domova. Využijte tento čas k péči o sebe. Pečujte nejenom o svou duši, ale také o svůj vzhled. Experimentujte se svým pohledem i barvou očí, kterou potrhnete výrazným líčením.

Změna barvy očí? Je to vůbec možné?

Ano, je to možné. Dnešní trh nabízí barevné dioptrické i nedioptrické kontaktní čočky, díky nimž můžete měnit barvu očí podle nálady, nebo jednoduše sladit barvu očí s líčením. Dioptrické barevné čočky si můžete vybrat například na webu https://www.top-crazy.cz/barevne-dioptricke-cocky, kde je k dispozici široká škála barev – pak už se můžete pustit do líčení. Stačí dodržet pár jednoduchých rad a budete neodolatelná. Aby líčení opravdu vyniklo, je třeba sjednotit tón pleti a projasnit okolí očí. Tato oblast je náchylnější k zarudnutí a mnoho žen trpí i na otoky a kruhy pod očima. Proto naneste korektor, prstem naťukejte pod oči tečky a štětečkem nebo houbičkou rozetřete. Stejně naneste make-up i na celý obličej. Začněte od středu obličeje a roztírejte vždy směrem ven. Nikdy nedělejte krouživé pohyby tak jako při nanášení krému, make-up by zvýraznil vrásky i chloupky na obličeji. Nakonec použijte matující pudr. Líčení tím zafixujete.

Nejvýraznější musí být oči

Ať už jste si vybrali dioptrické barevné kontaktní čočky, nebo ty nedioptrické třeba na https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni, vložte je do očí a začněte s líčením očí. Nebojte se použít sytější stíny, aby byla hloubka pohledu ještě podtržena. Začněte vždy nejsvětlejším odstínem a naneste jej doprostřed víčka až pod obočí. Potom naneste podélně doprostřed střední tón a nakonec nejtmavší odstín podél linie horních a spodních řas. Jemně ho rozetřete až za vnější koutek oka. Oční linky namalujte od vnějších koutků a můžete je opět protáhnout lehce za vnější koutek. Nakonec použijte řasenku, která opticky zahustí a prodlouží vaše řasy. Můžete klidně nalepit i umělé řasy – když je správně použijete, budou vypadat přirozeně a vaše proměna bude dokonalá.

Díky barevným kontaktním čočkám od Top Crazy můžete měnit barvu svých očí každý den, takže s každým novým ránem máte příležitost ukázat světu svou jinou tvář a vyzkoušet nové trendy líčení.