Ubytování přímo v historickém centru Telče

Už jste navštívili město Telč, památku Unesco a ubytovali jste se přímo v historickém centru ?

Telč je již mnoho let klenotem mezi našimi městy kam proudí návštěvníci po celý rok. Historické centrum města s podloubím, zámkem, zámeckou zahradou a městským rybníkem mají neopakovatelnou atmosféru v každém ročním období i každou denní i noční hodinu.

Nejlépe magickou atmosféru tohoto architektonického pokladu Vysočiny nasajete pokud se ubytujete přímo v tomto historickém centru města Telče a můžete se kochat krásou města i při pohledu z okna pokoje.

Ubytování v centru Telče, penzion Hradební

Ubytování v centru Telče, penzion Hradební

Ubytování v Telči v historickém centru města, penzion Hradební

Takové ubytování v Telči vám nabídne rodinný penzion Hradební kde se o vás skvěle postarají a nabídnou vám ubytování v příjemném prostředí. V přízemí penzionu si můžete posedět v malém obchůdku s kávou, vínem z Jižní Moravy a dárkovými předměty. Budete ubytovaní v moderně, ale stylově vybavených pokojích jen několik kroků od podloubí, kašny nebo lávky přes městský rybník. Nádherný telečský zámek vidíte od penzionu na druhé straně náměstí a dostanete se k němu procházkou pod podloubím domů za několik málo minut.

V Telči probíhají kulturní, sportovní a zájmové akce v průběhu celého roku. Nejenom v létě, ale i v zimě vám Telč nabídne řadu výstav, festivalů, přehlídek,vystoupení a srazů. Akce se konají na nádvoří a v prostorách zámku Telč, přímo na náměstí , v obrazárnách a výstavních síních, které jsou většinou právě na historickém náměstí nebo v kouzelných přilehlých uličkách. Z tohoto penzionu Hradební na okraji telečského náměstí to máte do všech těchto míst jen několik kroků a jste neustále v centru dění.

Mnoho návštěvníků Telče se sem vracejí a stejně tak i hosté penzionu Hradební se vracejí a znovu se ubytovávají v tomto rodinném penzionu přímo na historickém náměstí. Pokud jste ještě nevyzkoušeli   atmosféru a skvělý servis tohoto penzionu mohu jenom doporučit.
Poznámka: Tento penzion v Telči se jmenuje hradební protože je právě nedaleko historických hradeb města a je přímo na kraji ulice Hradební, která vychází z náměstí.

Těším se na setkání v Telči.

One comment

  • Dana

    Telč je krásné město, bývají zde i zajímavé akce, nádherné procházky po historickém náměstí. Všem doporučuji