Večerní grilování?

Takové voňavé večerní setkání s přáteli se odehrává v zahradě, to je samozřejmé. Aby se tam všichni mohli pohybovat bezpečně i po setmění, je třeba osvětlit místa, kde se párty bude odehrávat.

Jak a jaké osvětlení vybrat?

V tomto případě potřebujete venkovní osvětlení a jako ve všech ostatních typech světel je i zde široká nabídka a velký výběr.

Osvětlení zahradních prostor může začít hned u vstupu. LED svítidla sloupkového typu u branky a podél chodníku přivedou domácí i hosty bezpečně až k domu nebo do jiného krásného místa v zahradě, stejně jako vyznačí příjezdovou cestu až ke garáži, kde lze použít i zapuštěná pojezdová světla či reflektor.

LED osvětlení se výborně uplatní i na balkoně, na terase i v pergole a můžete vybírat mezi klasickými typy svítidel retro vzhledu i mezi nejmodernějšími designérskými kousky. Také LED řetězy a LED pásky dobře poslouží. Vyznačí třeba schody a vytvoří i zvláštní světelné efekty. Všechna venkovní světla jsou chráněna proti vlhku a prachu.

Své hosty překvapíte, použijete-li LED světla jako solitéry na některém obzvláště krásném místě vaší zahrady, nebo jimi nasvětlíte některá romantická zákoutí mezi květinami a ostatní zelení. 

Proč použít právě LED osvětlení?

LED osvětlení je v současné době díky moderní technologii výroby nejžádanějším typem osvětlování vnitřních i venkovních prostor.

LED žárovky, které se nezahřívají, spotřebovávají totiž minimální množství elektřiny a oproti dřívějším způsobům osvětlování mají úsporu až 93 %! Navíc neobsahují rtuť ani jiné jedovaté látky a mají životnost až tisíce hodin svícení.

LED světla jsou výhodná nejen pro venkovní osvětlení, ale stejně dobře se uplatní v interiérech, kde můžeme využít i jejich měkkého, jasného denního světla, nebo naopak použijeme podle potřeby světla studená.

Mezi mnoha typy interiérových svítidel jsou v nabídce nejmodernější designérské práce, a to LED panely. Jsou to svítidla nejrůznějších geometrických tvarů, mají jedinečný vzhled a jsou vysoce elegantní. LED panely můžeme mít jako svítidla stropní i nástěnná a neuděláme s nimi chybu!