Výkup zlata v Praze je na počkání a hotově

Pojďte vylepšit svůj rozpočet, osobní či rodinný, prodejem zlata. Jeho cena neustále roste a je aktuálně velice zajímavou, i co se týče odprodeje zlata.

Máte doma zlato, pro které nemáte využití? Nebo je vaší rezervou na horší časy, a právě ty nyní pro vás a vaši rodinu nastaly? Pojďte jej prodat a získat rychlou hotovost na ruku. Co prodej zlata obnáší a kde najít vhodného kupce?

Zlato neprodávejte známým ani přes bazary

Prodej zlata a zlatých cenností realizujete vždy přes profesionální výkup zlata. Možná vás překvapí, že právě tento výkup je nejrychlejší a s penězi na ruku. Určitě se však oplatí znát správnou firmu na výkup zlata. Podívejte se po zákaznických referencích. Skvělé má Zlato v Praze, v Opletalově ulici 1013/59. Majitelem prodejny je Michal Gratcl, který se na oceňování zlata a šperků specializuje již 30 let. Vykupuje zlato, zlaté šperky i další cennosti. Navíc nabízí ocenění zdarma. Provozuje rovněž webové stránky Prahavykupzlata.cz, kde nechybí aktuální ceny zlata a současně další informace o průběhu výkupu zlata a jiných cenností.

Místo, kde prodáte všechno zlato

Možná jste se již vydali s vašim zlatem do výkupu a zjistili jste, že vám jej v něm nevykoupí. Můžete totiž narazit na výkupce, kteří vykupují a prodávají výhradně investiční zlato. Nebo jste dostali nabídku pouze za gramáž zlata, přitom jste chtěli prodat vzácný šperk s drahokamy – s diamanty, s rubíny, se smaragdy, či s jinými. Specialista na zlato, Michal Gratcl, vykupuje skutečně široký sortiment zlata: zlaté šperky – prsteny, náramky, náhrdelníky, přívěsky, řetízky i celé sady. Též památeční i investiční mince, zlaté cihly (tedy investiční zlato v podobě zlatých slitků), zlaté hodinky i bílé zlato a zlomkové zlato.

Kolik dostanete za své zlato?

Ideální je zastavit se přímo na prodejně a nechat si zlato ohodnotit. Vše probíhá na přesných certifikovaných váhách před vašima očima. Jestliže nejste z Prahy, zašlete informace, ideálně s fotografií nabízeného zlata či šperku. Snadno se tak dozvíte předběžnou cenu. Upřesní se pak při fyzickém prodeji. Podrobný ceník zlata najdete na webových stránkách Prahavykupzlata.cz. Cena za šperkové zlato je obvykle od 800 do 1500 Kč za gram. Při prodeji většího množství zlata je cena ještě výhodnější. Vzácnější kousky můžete též zkusit dát do aukce. Aukční prodej vám pět zprostředkuje Michal Gratcl.