Vysněná koupelna za pár okamžiků

Zažily už obklady v koupelně lepší časy? Chcete je vyměnit, ale bojíte se, že jejich odstranění bude provázet spousta nepořádku? To určitě bude, ale není to jediná cesta, kterou se můžete dát. Obklady lze docela jednoduše “vyměnit” bez otloukání zdí. Existují samolepicí 3D mozaiky. Jde o archy samolepky, kterou můžete nalepit na zeď, umakart, lamino, staré obklady či jiný pevný, rovný a čistý povrch. Design nálepky si můžete vybrat podle svého vkusu. Velmi oblíbené jsou 3D mozaiky, které simulují skutečnou keramickou mozaiku, nalepíte ji však raz dva bez obtíží, rychle a bez nepořádku. Čím pečlivěji připravíte podklad, tím hezčí bude výsledek.

Kam všude můžete použít 3D mozaiku

Samozřejmě kamkoli, kde je vhodný podklad, nejčastěji se 3D mozaiky používají v kuchyních, kde chcete renovovat zeď za linkou, dále v koupelnách, na toaletách a často se s nimi můžete setkat v panelákových bytech, kde je ještě umakartové jádro. Pokud se nechcete pouštět do nějakých rozsáhlejších rekonstrukcí, pak vězte, že 3D mozaika vyřeší váš problém se vzhledem umakartu.

3D mozaiky jsou dodávány ve čtvercích, stačí ze zadní strany odstranit podkladový papír a přitisknout čtverce pěkně jeden po druhém na umakart. Pokud jste povrch předem řádně očistili a odmastili, bude mozaika krásně držet a vytvoří vám elegantní vzhled keramického obkladu za pár okamžiků bez dřiny a nepořádku. Budete tak mít konečně krásnou koupelnu, o které jste vždy snili. Mozaiky se vyrábí v mnoha provedeních a barevných variacích, vyberte si takovou, která se bude do vašeho interiéru hodit.

Mozaika i do kuchyně

Máte v kuchyni staré obklady? Chcete je vyměnit, ale bojíte se velkého nepořádku? Zvolte nenásilnou cestu a polepte staré obklady samolepicí 3D mozaikou. Z široké nabídky si vybere každý a lepení je rychlé a snadné. Za pár okamžiků budete mít kuchyň jako ze škatulky.