Znáte kratom? Poznejte jeho skutečné účinky

Hojně diskutovaný kratom je dnes velmi oblíbený, málokdo si ale zjistí relevantní informace. To není váš případ, protože my vám jej představíme opravdu dopodrobna.

Kratom gold. Zlato pro vás

Informace o kratomu se liší, proto si jej představíme již od jeho původu. Kratom je látka, která se získává z asijské rostliny mitragyna speciosa, z níž je extrahován mitragynin. Jedná se o složku, jež se už stovky let využívá v tradiční asijské medicíně, takže rozhodně nejde o nějakou novinku, která je najednou leckdy kontroverzní. Jak vidíte, někde ji znají po staletí. Účinky kratomu jsou pak pozoruhodné v tom, že umí povzbudit i tlumit. Záleží totiž na dávce a druhu. Všeobecně platí, že na kilogram vaší váhy byste si měli dát asi 0,06 gramu kratomu. Běžná dávka kratomu jako taková se pohybuje mezi 2 až 10 gramy. Do 4 gramů jde pak o nízkou dávku. Samotný kratom není doporučován k denní konzumaci, bohatě stačí jeho užívání 1× až 3× týdně. A co ony druhy? Můžete mít green, red, white, brown nebo kratom gold.

Kratom red pro zklidnění

Kratom jako takový je hořký, připomíná nejen vzhledem matchu. Komu to není po chuti, může si prášek přidat třeba do džusu. A jaké účinky mají jednotlivé kratomy? White kratom není ještě zralý, takže dodává energii a povzbuzuje koncentraci. Kratom red je naopak plně dozrálý a je optimální k mírnění bolesti, působí i lehce sedativně, zklidní vás. Green verze povzbudí, při vysokých dávkách se mohou dostavit až euforizující účinky. Gold kratom pak vzniká smícháním red a green kratomu, takže má účinky obou dvou. Brown kratom je sice nejslabší, ovšem pokud chce někdo jen lehce „nakopnout“, jde o skvělou variantu. Jestli chcete kratom poznat na vlastní kůži, nakupte u jednoho z nejsolidnějších prodejců u nás. Jak v Kratom World říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“