Apple Watch mohou být velice užitečné

Standardní natahovací hodinky jsou i dnes relativně oblíbené, nicméně jejich popularita není ani zdaleka tak vysoká jako v případě chytrých verzí. Ty už jsou tvořeny hlavně moderní technologií, díky které toho nabízejí opravdu hodně.

Na pomyslném piedestalu pak stojí Apple Watch, které ve své kategorii patří mezi absolutní špičku. Jsou sice drahé, nicméně jejich koupě se určitě vyplatí.

Maximální kvalita

Všechny výrobky od společnosti Apple se mohou pyšnit nejen kvalitním designem, ale zároveň také špičkovým hardwarem. Apple Watch v tomto ohledu nejsou žádnou výjimkou. Díky tomu jsou mnohem užitečnější než standardní hodinky, zvláště, když se spárují s mobilním telefonem.

V takovém případě je možné je používat právě i místo mobilu. Na těchto hodinkách se dají totiž přijímat zprávy, a dokonce i hovory. Nejsou to však jediné plusy.

Ideální pro hubnutí

Hodně lidí dnes vlivem sedavého zaměstnání trpí nadváhou. Zbavit se přebytečných kilogramů jde většinou dosti složitě. Vhodné chytré hodinky však takovémuto úsilí mohou pomoci.

Apple Watch disponují velice přesným krokoměrem, dle kterého je možné zjistit, kolik toho člověk během dne ušel. Stačí si jen nastavit limit a tím se držet. Člověk takto asi příliš neubere, ale když bude dodržovat doporučované množství kroků, alespoň neztloustne.

Kdo chce skutečně hubnout, ten může využít možnost měření tepové frekvence. Takto se dá jediným pohledem zjistit, jestli se sportovec pohybuje v aerobní zóně a hubne či je mimo a musí buďto přidat nebo ubrat.

Opravy

I sebelepší přístroj se může jednou za čas poškodit. Často pak člověk musí chytré hodinky posílat až někam do tramtárie. V případě Apple Watch je situace odlišná.

Servis Apple je přímo v Praze, takže výměna displejů Apple Watch, respektive výměna skel Apple Watch probíhá právě tam. Často je možné tyto drobnější opravy vyřídit na počkání.