Červená vítězí- aneb nestárnoucí trend

Top barva v módě – červená. Barva, která má v sobě sílu, energii, sexualitu a sebejistotu. Červená si najde v manikúře fanouška u každé ženy, ale musí se najít správný odstín, který bude nejvíce slušet. Bude to bordó nebo hollywoodská rudá, zamilujete si jí.

Co je důvodem nekonečné popularity této barvy v salonech krásy?

Historie Červené

Všemi milovaná Audrey Hepburn a Jacqueline Kennedy dokázali v 60. letech, že červená není jenom vulgární barva. Ony dvě byli etalonem krásy, ke kterým všechny zhlíželi a chtěli být jako ony. Úplnou eleganci s hlavní roli červené barvy dokázal všemi známy francouzský návrhář Hubert de Givenchy. Červená je nošena během dne do kanceláře, ale i večer na romantickou večeři při svíčkách.

2

Červena barva na nehtech – co o Vás prozradí?

Mezi profesionály se traduje, že je to ta nejsvůdnější barva, která může existovat. Tuto barvu si vybírají starší ženy s pevným postavením v životě, kterým ona dodává jistotu ve své přitažlivosti a soběstačnosti. Jestli zvolíte tmavší odstín červené, jako například bordó nebo tmavě vínová, prozradí o Vás, že jste elegantní žena, která má v sobě spoustu tajemství, kterými umíte překvapit. Ženy, které takové odstíny volí, jsou zároveň sexy.
3

Tady ale pozor!

Krásná barva, která se nejde nevšimnout. Ale nepřesnost a nepečlivost vašich nehtů v podání červené barvy se všimne ještě rychleji.

Červená – barva všech období

Je léto nebo zima, podzim nebo jaro, červená je vždy in! Hodí se ke všemu a dodává vašemu vzhledu eleganci! Není nic lepšího než krásná červená manikúra v profesionálním salonu.