Čištění koberců jedině s vysavači značky Kärcher

Není žádným tajemstvím, že koberce a čalouněný nábytek nabízí ideální prostředí pro nejrůznější roztoče. Ti jsou ovšem zdrojem nepříjemností pro alergiky, kteří kvůli nim mají nejčastěji dýchací potíže. Díky efektivnímu čištění lze snížit hladinu alergenů až o 95 %. Stačí použít ty správné pomocníky.

Nejen pro krásný vzhled

Špičkové stroje na čištění koberců je perfektně vyčistí, ale též zbaví nežádoucích roztočů včetně jejich výměšků. Pracují na principu hloubkového propírání, jež dokonale odstraní skvrny, pachy, mastnotu a další nečistoty. K čištění se používají ekologicky nezávadné přípravky, po jejichž použití je povrch ošetřované plochy téměř suchý. Stroje na čištění koberců Praha totiž dokáží vysát až 93 % čistícího roztoku. Můžete je použít nejen na koberce, nýbrž také na čalouněné sedací soupravy a matrace.

Půjčení se vyplatí

Vysoce výkonné stroje na čištění koberců rozhodně nejsou levnou záležitostí. Z toho důvodu se mnohem více vyplatí využít služby půjčovny Ekolux, v jejímž sortimentu se kromě čistících strojů nachází také průmyslové vysavače, vysokotlaké a podlahové mycí stroje, brusky na parkety. Půjčovna strojů na čištění koberců dbá na 100% spokojenost svých zákazníků, proto veškerá technika určená k zapůjčení prochází pravidelnými technickými kontrolami, díky čemuž je zaručen jejich plně funkční a bezproblémový chod.

Kärcher je synonymem nejvyšší kvality

Půjčovna vysavačů Kärcher je tu jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Vysavače dle typu umožňují suché i mokré vysávání, dokonce si lze mezi oběma programy během vysávání přepínat. Použít se dají na koberce, čalounění, linolea, plovoucí podlahy a další hladké povrchy. V jejich prospěch hovoří vysoký výkon a snadná manipulace. Některé modely profesionálních vysavačů Kärcher jsou vybaveny speciálním filtrem pro vysátí pilin a prachu z broušení.