Ebook o on-line marketingu: Získejte zdarma informace důležité pro rozjezd podnikání na netu

Prostřednictvím internetu i sociálních sítí podniká stále více lidí. Je to skvělá příležitost, jak rozjet svůj vlastní byznys. K tomu, aby byl člověk úspěšný, potřebuje znát taje online marketingu. Získat je lze i skrze ebook. Co vám kniha přinese do podnikatelského života?

Online marketing je důležitý

Vlastnit internetový obchod ještě neznamená být v obchodní oblasti úspěšný. V České republice je poměrně velká konkurence, vždyť e-shopů je tu okolo 40 tisíc a stále vznikají další. Pro lepší povědomí o značce i produktech je třeba investovat peníze – online marketing se obvykle bez toho neobejde. Můžete pochopitelně optimalizovat svůj web pro organické vyhledávání, ale PPC reklama udělá daleko více práce pro vaši viditelnost na internetu.

Jak na online marketing pro začátečníky

Pokud teprve na poli internetového podnikání začínáte a nemáte dostatek financí na reklamu, můžete vyzkoušet své vlastní síly. Webová analytika patří k základu, který byste měli zvládnout. Sami se to pochopitelně nenaučíte, pokud nebudete mít k dispozici potřebné informace. Ty vám nabídne online marketing ebook, která zdarma na 81 stranách ve 12 kapitolách seznamuje začátečníky s formáty reklamy, způsoby jejího cílení i jednotlivými částmi marketingové komunikace. Její autor Ivo Pačinek při jejím psaní vycházel ze svých dlouholetých zkušeností.

Ebook vám pomůže s reklamními kampaněmi

Při vytváření reklamy na internetu se díky knize budete mít o co opřít. Online marketing kniha obsahuje vše důležité pro začátek. Další potřebné informace získáte postupně praxí, jak se budete stále hlouběji nořit do podnikání na internetu. Jedná se o tvořivou činnost s hmatatelnými výsledky, která vás určitě bude bavit tím více, čím lepší budete mít výsledky ve vyhodnocování jednotlivých kampaní.

Ebook Základy online marketingu je vhodná také pro markeťáky, kteří se doposud zabývali hlavně offline marketingem.