GeekShirts.cz přináší trička a mikiny s retro motivy

Dvojice nezručných kutilů Pat a Mat se proslavila takřka po celém světě. Zřejmě si vzpomenete na nejeden díl, jak se nešikovné duo snažilo něco vyřešit, ale nakonec z malého problému vznikl ještě větší. Ovšem nakonec se jim všechno podařilo dovést do zdárného konce, i když tím nejméně efektivním způsobem.

Pat ve žlutém a Mat v červeném tričku utkvěli v paměti snad každému českému občanovi. Premiéru měla dvojice už v srpnu roku 1976, a to konkrétně v krátkém filmu zvaném Kuťáci. Poté se seriál jmenoval …A je to!, až nakonec dostaly postavičky jména Pat a Mat, a potom se seriál jmenoval už podle nich. Zavzpomínat si můžete na dětská léta, protože velice často jsou příběhy Pata a Mata vysílány jako večerníčky.

Oblečte si tričko s Patem a Matem

Zřejmě jste si i vy někdy připadali, že věci řešíte jako slavní hrdinové Pat a Mat. Pokud na retro postavičky z večerníčku vzpomínáte velice rádi, nechte si je vyobrazit přímo na oblečení, například na tričko či mikinu. Internetový obchod GeekShirts.cz přidal totiž kolekci inspirovanou tímto českým kresleným seriálem, který vás rozesměje, i když ho vidíte už po několikáté.

V kolekci najdete tričko s potiskem Pata a Mata, pod nimiž je nápis: „Záruka kvality.“ Vyjímat se budete i s tričkem, na němž jsou nešikovní kutilové s žebříkem. Případně můžete zvolit střídmost v podobě trička s nápisem …A je to!.

GeekShirts.cz nabízí i další kolekce

Internetový obchod www.geekshirts.cz má největší výběr retro postaviček. Získal na ně totiž oficiální licenci. Vedle Pata a Mata si můžete ještě vybrat Boba a Bobka či Maxipsa Fíka. Pokud vás napadá nějaká zajímavá pozice kreslených postaviček, klidně se e-shopu ozvěte, možná potom váš návrh budou nosit i ostatní lidi. Brzy by se měly kolekce navíc ještě rozšířit, a tak se máte na co těšit.