Holdmaker+, funkční gastro zařízení

Nové gastro zařízení Holdmaker+, Vám pomůže nejefektivněji spořit energii a čas strávený vařením, se zároveň vyšší kvalitou výsledného pokrmu. A to jsou dnes nejvíce ceněné vlastnosti, spolu s funkčností a rozumnou cenou. Toto gastro zařízení navíc nabízí jednoduché a uživatelsky příjemné ovládání, navzdory velmi složité technologii. Přesně takovým inovacím v 2P Gastro věříme.

Holdmaker+ se vyrábí s velkou kapacitou 3xGN/1-65mm s rozměry š. 410, hl. 660 a v. 405 mm. Toto gastro zařízení se ovládá pomocí 5¨ dotykového displeje, které Vám nabídne 3 základní režimy vaření. Jedná se o režim manuální, přednastavené programy a vlastní varotéku. Tyto varné procesy jsou dále rozděleny do 6 skupin. Aby byla zachována přehlednost a příjemná obsluha tohoto gastro zařízení, jsou jednotlivé varné procesy označeny piktogramy s odkazem na příslušný typ úpravy surovin. Také je zde obsažena nápovědu k jednotlivým varným procesům, obsahující popis postupu a doporučené gastronomického příslušenství. A pokud Vám nebudou přednastavené programy vyhovovat, můžete si jednoduše uložit a pojmenovat vlastní program. K dispozici je i manuální režim, s řízením času vsunů. O vytápění celého gastro zařízení se stará odporový topný drát, který je regulován integrovaným ventilátorem. I elektronika má svůj vlastní ventilátor. A kdyby i přes to došlo k přehřátí, automatický systém vše včas signalizuje. Dvířka mají možnost regulace na 100% / 50% / 0% s vestavěným systémem indikace otevřených dveří, pro Vaši větší bezpečnost při manipulaci. Celé gastro zařízení je chráněno vnitřním a vnějším pláštěm z nerezové CrNi oceli (jemný brus).

O zákazníky je postaráno se vším všudy, vedle prodeje tohoto nového gastro zařízení je samozřejmostí kvalitní poradenství, podpora uživatelů a kvalitní servis vyškolenými techniky. Při nákupu máte možnost si vybrat způsob financování, který Vám bude vyhovovat. Kontaktuje 2P Gastro!