Likvidace vozidel se dá vyřešit ve 2 krocích

Pojízdné auto v dobrém stavu můžete sami prodat. Pokud na to tedy máte čas a energii, protože nafocení, napsání inzerátu a jednání se všemi zájemci je dost náročné. Co však dělat s vrakem, který už na silnicích jezdit nesmí a jen vám stojí na zahradě či pod kůlnou? Stačí dva kroky, abyste se ho zbavili, a ještě za něj dostali nějaké peníze.

Likvidace vozidel je doménou společnosti ZAHOTOVÉ. Jak napovídá její název, za vaše vozidlo vám dá peníze v hotovosti na ruku. Vykupuje nejen osobní automobily, ale také dodávky, další užitkové nebo stavební stroje. Dokonce nemusí být ani pojízdné, stačí, aby měly čtyři kola pro odvoz. O odvoz se postará sama společnost, vy nic neřešíte. Stačí vám udělat jen dvě věci.

1. Vyplňte formulář na webu Zahotové.cz

Zajímá vás likvidace auta Praha či v jiném městě? Je úplně jedno, odkud jste, společnost svého zástupce pošle kamkoliv po republice a vozidlo si odveze. Po vás nebude chtít téměř nic.

V prvé řadě musíte projevit zájem, nejlépe vyplněním formuláře na webu Zahotové.cz. Do formuláře uvedete veškeré informace o vašem vozidle a podle toho vám odborníci navrhnou přibližnou cenu. Pokud auto popíšete velmi dobře, konečná cena se nebude moc lišit, tak si dejte záležet.

Po vyplnění formuláře vás kontaktuje pracovník ZAHOTOVÉ nejen s cenou, ale i s cílem dohodnout se, kdy má dorazit. Kamkoliv po republice zvládne dojet do jednoho dne, jestliže na prodej spěcháte. Domluva je vždy individuální.

2. Buďte doma v čase schůzky

Až za vámi pracovník přijede, auto si osobně prohlédne a potvrdí nebo mírně poupraví navrženou výkupní cenu. Podepíše s vámi smlouvu, vozidlo si převezme a peníze vyplatí v hotovosti na ruku. Pro vás tím starosti absolutně končí, maximálně budete muset zrušit povinné ručení, a dokonce i s tím vám poradí. Další papírování a obchůzky zajistí za vás.

Je to tedy skutečně snadné a rychlé. Neexistuje jediný důvod, proč byste ještě měli čekat.