Lodí po Vltavě v okolí Českého Krumlova

Když na dovolenou, tak na vodu! To je rozhodnutí, za které byste zasloužili metál. Vždyť vodáci v Čechách byli, jsou a budou. Protože Vltava a její okolí je nádherné, vydávají se na vodu jak skalní vodáci, tak i turisté začátečníci. Půjčovna lodí a raftů Vltava Votus má pro všechny různé typy lodí i vodácké vybavení. Pro začátečníky i hodně užitečných rad….

Jestli se chystáte na vodu, ale nejste úplně vybaveni, spolehněte se na Votus, půjčovna lodí Vyšší Brod Vltava, je přeborníkem ve svém oboru. Vypůjčí vám veškeré vybavení a nováčkům poradí, jak se stát zkušeným vodákem. Navíc je půjčovna lodí Votus zběhlá i v úseku Teplé Vltavy, kde vám zapůjčí lodě na trase z Lenory na Soumarský most, nebo do Pěkné.

Votus půjčovna na Vltavě

Trasa z Lenory na Soumarský most

Tato trasa je krásná a ideální pro rodinný výlet s malými dětmi. Na trase totiž nejsou žádné jezy, malebnou krajinou se klikatí jen přírodní meandr řeky Vltavy.

Jste zkušení vodáci?

Pokud jste již zběhlý, můžete využít půjčovnu raftů Vyšší Brod. I zde vám Votus zapůjčí vodácké vybavení, chtěli byste raději loď? Žádný problém, půjčovna lodí Vltava Vyšší Brod Votus je zde pro vás.

Jedeme na vodu na víkend

Víkendový výlet naplánujte z Horní Vltavice, zde vám připraví lodě a vybavení na vodu sudy, vesty a další co budete potřebovat. Za jeden den proplujete zhruba dvanáct kilometrů dlouhou trasu, která vede z Lenory Národním Parkem Šumava, proto je důležité dodržovat návštěvní řád. Na Soumarském mostě je dobré se v kemp ubytovat a ráno, nebo spíše dopoledne, vyplout na cestu. A ptáte se proč dopoledne? Protože vodák na řece před desátou není vodák, ale přízrak. 🙂 Během několika hodin doplujete do Pěkné, kde vás půjčovna lodí vyzvedne a doveze zpět do Horní Vltavice, nebo na nástupní místo.

VOTUS půjčovna lodí - logo

Půjčovna lodí Vyšší Brod Votus vám na úseku Teplé Vltavy od Horní Vltavice do Nové Pece zapůjčí kajaky, nebo kanoe a veškeré doplňky pro sjíždění. Teď už zbývá jen objednat u Votus, půjčovně lodí Soumarský most – více zde, svoji loď na daný termín, sbalit si ešus, repelent a náhradní oblečení a vyrazit na cestu za nezapomenutelným zážitkem. Skupinky zpívajících lidí s kytarou u ohně na každém tábořišti zaručeni.