Máte svou kartičku na sbírání iBODů?

Jak by se vám líbilo, kdybyste za nakupování sbírali body a ty potom mohli vyměnit za vybranou odměnu? Přesně takový program nabízí Česká spořitelna. Stačí se jen zaregistrovat, nechat si poslat členskou kartičku a sbírat body v partnerských obchodech. Není jich zrovna málo, vsaďte se, že se mezi nimi nachází i nějaký obchod, kde rádi nakupujete právě vy.

Věrnostní program iBOD nabízí Česká spořitelna už od roku 2013. Tehdy začínal s pár partnery a poměrně málo uživateli. Dnes už jede v iBODu přes 1,2 milionu klientů a zapojeny jsou desítky obchodů. Také počet odměn se průběžně rozrůstá, takže mají klienti čím dál větší výběr. Přidáte se i vy?

Co všechno členstvím získáte?

Jednoduše řečeno odměny za své nákupy, které byste stejně uskutečnili. Tankujete? Máte-li automobil, tak zajisté ano. Například OMV nabízí iBODy. Jeden iBOD dostanete za každý litr pohonných hmot, takže budou přibývat opravdu rychle. Mezi další partnery iBODu patří Datart. V Datartu dostanete iBOD za každých 25 utracených korun.

Za nasbírané iBODy si pak přímo na webových stránkách věrnostního programu vyberete odměny. Je jich tam opravdu hodně, tak se nebojte, že by se vám nic nehodilo. Pohybují se v různých hodnotách, tudíž nemusíte čekat, než nasbíráte tisíce iBODů. Ostatně každý iBOD platí pouze rok od té doby, co jste jej získali. Na to si dávejte pozor. Směnit je lze například za slevové kupóny do nejrůznějších obchodů nebo za konkrétní produkty.

Jak se zapojit?

iBOD přihlášení vás vůbec nic nestojí. Vyplníte pár údajů, vyberete si barvu karty, a jakmile vám přijde, můžete začít získávat body. V partnerských prodejnách stačí jen předložit iBOD kartu, obsluha načte její číslo a zařídí, aby na ni naskákaly veškeré body, které si za nákup zasloužíte. Registrovat se lze přímo na www.ibod.cz, nebo na iBOD lince 800 606 800. Kdy jindy začít vydělávat na každodenních nákupech, když ne teď?