Odpočiňte si ve wellness!

V zimě jsou dny krátké, ale práce je pořád stejně, někdy i více. Většina lidí tak vstává a vrací se domů za tmy. To silně ovlivňuje naši psychiku, cítíme se potom velmi unavení, doma nám nic nejde od ruky. Proto je dobré si za Vánoce vybrat aspoň týden dovolené a vyrazit pryč ze stereotypu. Znáte někoho takto přepracovaného? V tom případě už není třeba přemýšlet nad vánočním dárkem, jelikož se nabízí sám.

Lázeňská promenáda

Wellness pobyty patří k nejoblíbenějším možnostem, za čím cestovat. Jedním z velmi kvalitních komplexů z lázeňského prostředí je jistě Augustian LIFE. Minimálně víkendový wellness pobyt v Luhačovicích vašim známým jistě zpříjemní dlouhou zimu. Až najdou tento dárek pod stromečkem, budou jistě opravdu nadšeni. Čeká je mnoho klasických wellness procedur, budou navštěvovat spa, saunu, koupele či masáže. Záleží na tom, jaký dárkový poukaz pro ně vyberete. Můžete zvolit wellness pobyt na vybraný počet dní, a k tomu dokoupit i další skvělé možnosti, jako je fantastické obědové menu každý den nebo vstup do centra Harmonie, kde najdou veškerý komfort, jejž potřebují. Nebudou se však časem nudit? Abyste nekupovali zajíce v pytli, pojďme se teď podívat na možnosti aktivit v lázeňské lokalitě mimo hotel.

Meditační zahrada

Nedaleko hotelu lze navštívit Zahradu smyslů. V ní je vymezeno šest míst pro zbystřování a relax vašich smyslů. Chuť, čich, hmat, sluch, zrak. Jeden chybí… Jak se říká, šestý smysl má každý ukrytý v sobě a je jen na nás, jak ho dokážeme uchopit. Snad se to návštěvníkům podaří právě v Zahradě smyslů. Kromě toho se též mohou projít po kolonádě či si v hotelu prohlédnout dárkové předměty pro své kamarády. Určitě vám za odměnu přivezou nějaký zajímavý předmět přímo z luhačovického centra. Nelámejte si už hlavu nad vánočním dárkem. Augustian LIFE je skvělou možností k návštěvě a koupí dárkových poukázek obdarovaného nesmírně potěšíte.