Nápaditost a originalita, to jsou kabelky Desigual

Poznáte je na první pohled už z dálky. Jsou veselé, barevné a nikdy vás nebudou nudit. Nebojte se oživit svůj outfit. Díky mnoha použitým barvám a odstínům, bude vaše „desigualka“ univerzální doplňkem. A určitě si ji zamilujete.

Španělská živočišnost i duchovno

Jak známo, značka Desigual pochází ze Španělska. A Španělsko je typické svou temperamentností, která ze všech modelů přímo čiší. Ať už jde o oblečení, obuv, kabelky nebo jiné doplňky, nenajdete mezi nimi žádné fádní nudné modely.

Častým motivem kabelek Desigual jsou mandaly. Mandala je kulturním symbolem jednoty a rovnováhy a provází lidstvo již od paleolitu. Často se s nimi dnes setkáváme v podobě kruhových kreseb, které jsou určené k vybarvování dle vlastní fantazie. A právě ono vybarvování a sledování mandal má přivést vaši duši k rovnováze.

Už proto byste měli uvažovat nad originální kabelkou od Desigualu. Nejen, že s ní zazáříte na ulici, ale navíc pomůžete vaší duši k harmonii. A jaké kabelky značka nabízí?

Usedlejší i divoké kabelky

Pro méně odvážné jsou tu kabelky jednobarevné, na kterých najdete právě vlysy výše zmíněných mandal. Jedná se o kolekci San Francisco Neograb. Dostupné jsou v oranžové, hnědé, fialové, temně zelené a modré barvě. Všechny kabelky jsou opatřeny zlatými ozdobami a zipy. Vnitřní podšívka je většinou v kontrastní barvě oproti vnějšku kabelky.

Kabelka San Francisco Neograb

Smělejší ženy mohou sáhnout po kabelkách, které jsou mnohem výraznější. I na nich najdeme mandaly, tentokrát ale barevné. Občas se může zdát, že je kabelka sešitá z několika kusů různobarevných textilií, které se k sobě nehodí, ale věřte, že designéři ví, co se ženám líbí. Textilní základ vždy doplňuje černá, nebo hnědá koženka.

Kabelka Desigual s barevnými skvrnami

Ceny kabelek Desigual se sice pohybují o něco výše, než je tomu u jiných značek, ale v tomto případě se vyplatí investovat do netradičního kousku.