Nebankovní finance jsou dostupnější, máte-li možnost ručit nemovitým majetkem

Dostali jste se do tíživé finanční situace, případně jen potřebujete půjčit peníze na rozjezd vašich podnikatelských aktivit, protože nemáte dostatek peněz na účtu? Jestliže vám nestačí jen pár tisíc a raději byste si chtěli zajistit větší obnos v řádech klidně až několika milionů korun, pak je zřejmě nejvýhodnější zvolit produkt, u něhož se ručí majetkem.

Díky zástavě si můžete půjčit až desítky milionů korun

Jako dobrý příklad lze zvolit nabídku od společnosti Nebankovní finance, již najdete na https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/. Ta na tuzemském trhu působí po celém území České republiky, protože má v každé lokalitě prověřené obchodní zástupce, které stačí kontaktovat. Jedná se o poskytovatele úvěrů a půjček nejen pro fyzické osoby, půjčuje na zástavu rovněž podnikatelům a živnostníkům, a to až do výše 50 milionů korun v závislosti na tom, jak hodnotným nemovitým majetkem jsou schopni ručit.

Zástavu lze provést prostřednictvím majetku třetí osoby

Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti je dobrý zejména v tom, že k získání postačí prakticky jen ručit vaší nemovitostí, případně pak také majetkem třetí osoby, dá-li k tomu samozřejmě patřičný písemný souhlas. Velkou předností jsou nízké úroky, což je velký rozdíl oproti úvěrům a půjčkám, kde ničím neručíte. Už jen samotné riziko, že při nesplácení můžete v nejhorším případě přijít o byt, rodinný dům, pozemek apod., je dostačující zárukou toho, že si takovýto úvěr vezmou lidé jen tehdy, mají-li vše řádně promyšlené.

Zmíněná firma si zakládá na rovném a férovém přístupu ke všem svým klientům. Jejím cílem je pomoci jim se finančně ozdravit a v brzké době navrátit do bankovního sektoru, pokud je ten při žádosti o finanční půjčku odmítl, což není žádnou výjimkou, protože u banky obvykle dochází k velmi důkladnému prověřování. Sítem pak projde poměrně malé procento žadatelů. Většinou jen ti, co nemají žádný škraloup z minulosti a neocitli se někdy například v registru dlužníků. Nebankovní finance vám oproti tomu poskytnou prostředky bez zbytečných administrativních úskalí, stačí jen ručit dostatečně hodnotnou nemovitostí.