Nemáte náhodou kostlivce ve skříni?

Ne, titulek článku opravdu není výhružka. Jen by měl upozornit na fakt, že možná už mnoho let nejste spokojeni se svou současnou skříní. Oblečení se v ní nedá pořádně urovnat, všechno v ní vypadá hrozně neuspořádaně. Vlastně se vždycky bojíte, když ji musíte otevřít, jak horně v ní bude oblečení vypadat. V takovém případě rozhodně nesmíte odkládat změnu a najít si novou a lepší šatní skříň.

Podle čeho vybrat?

Při vybírání je třeba se zaměřit na dvě věci. Tou první je design. Přeci nechcete, aby ve vaší bíle zařízené ložnici strašili dvě červené šatní skříně. Napřed si tedy zkuste daný objekt představit u sebe v pokoji. Kdo se ani potom nedokáže rozhodnout, může si zboží vyfotit a doma fotku porovnat se současným vybavením. Tím si bezpečně zajistíte, že se k vám bude nové zařízení hodit. Zároveň také zvažte, jak budete skříň otevírat. Někomu více vyhovují posuvné dveře, jiný zase preferuje běžné otevírání k sobě. Při výběru záleží také na prostoru v pokoji. Kdo by si vybíral otevírání ven, když se do ložnice sotva vejde.

Podívejte se například na šatní skříň bílá, jestli se hodí do vaší představy o designu ložnice. Jde o decentně zvolenou barvu, která se hodí skoro kamkoliv.

Jak uskladnit vybavení?

Tím jsme se dostali k druhému důležitému bodu, kterým je praktičnost. Pokud vám stačí běžné police, zvolte užší skříň, která vám nezabere tolik místa. V případě, že potřebujete i prostor na věšení kabátů, zauvažujte o prostornějším typu. V takové chvíli se rozhodně vyplatí přemýšlet i nad vestavěným modelem, který zabere méně místa. Zároveň už s ním opravdu je tak nepohnete. Oblíbeným typem je též šatní skříň se zrcadlem, kterou zabijete dvě mouchy jednou ranou a ušetříte prostor i své peníze. Vybírání skříní rozhodně není věda, odfláknout se však také nesmí.