Penzion Florian na jižní Moravě – relaxační dovolená spojená s ochutnávkou vín

Jižní Morava patří k nejpopulárnějším dovolenkovým destinacím, a to nejen kvůli ochutnávkám lahodného vína. Výletníci mají na dosah ruky nekonečné možnosti volnočasových aktivit, prohlídku perel historie i přírody a ubytování v útulném penzionu Florian.

Jižní Morava je ideální oblastí pro strávení rodinné, romantické i aktivní dovolené. Jenže bez kvalitního ubytování byste si odpočinkovou rekreaci jen horko těžko užili. Penzion Florian upoutá skvělou vybaveností a polohou, díky níž budete mít zajímavé atrakce coby kamenem dohodil.

Na co se těšit?

Penzion Florian najdete ve vinařské obci Pavlov. Především upoutá tím, že leží pod zříceninou hradu Děvičky. Moravská ves spadá pod oblast Pálava a Pálavské vrchy, díky čemuž budete mít o zábavu postaráno. V okolí se nachází romantická místa a zákoutí, dlouhé vinice a vinné sklepy, možnosti koupání a vodních sportů, skvěle značené turistické stezky a cyklotrasy. To vše a mnohem více si dopřejete díky ubytování v penzionu Florian. Na https://www.pensionflorian.cz/ získáte veškeré informace a provedete třeba i rezervaci!

Útulné ubytování nadchne

Penzion nabízí kapacitu 21 lůžek i s přistýlkami, celkový počet lůžek je rozložen do 5 pokojů a jednoho apartmánu. Nutno podotknout, že má každý pokoj své vlastní sociální zařízení a můžete se těšit na opravdu krásné prostředí. Penzion prošel před pár lety celkovou rekonstrukcí. Náročné klienty nadchnou zdravotní matrace na postelích, lednice, WIFI a TV na pokoji. Výletníci mohou počítat s prostorem pro grilování, parkováním zdarma i možností vzít si s sebou domácího mazlíčka.

Pokud máte o dovolenou na jižní Moravě zájem, podívejte se na https://www.pensionflorian.cz/. Přímo v penzionu je restaurace Florián nabízející speciální menu a samozřejmě ochutnávku vín. Milovníky hudby a tance upoutají hudební večery, jedlíky lahodné pokrmy.