Potřebujete rychle dodávku? Vyzkoušejte půjčovnu dodávek

Potřebujete převést nějaké větší věci a vaše auto vám nestačí? Jednoduše využijte půjčovnu dodávek. K dispozici je několik různých vozů za příznivé ceny. I samotný systém objednání je velmi jednoduchý. Jak celý proces funguje a co všechno musíte udělat pro úspěšné zapůjčení vozidla? To se dozvíte v tomto článku.

Jednoduchá rezervace a rychlé vyzvednutí vozidla

Hlavní výhodou, jakou nabízí půjčovna dodávek Ostrava, je jednoduchá rezervace a vyzvednutí. Stačí zadat datum, od kdy dodávku potřebujete, a den vrácení a zjistíte, jaká auta jsou připravena pro zapůjčení a za jakou cenu. V dnešní době jistě oceníte i fakt, že proces rezervace je online, takže všechno vyřešíte bezkontaktně. Systém pro rezervaci tak je k dispozici 24 hodin po 7 dní v týdnu.

Získejte dodávku jen za pár kliknutí

Když hledáte pronájem dodávek Praha, není potřeba řešit žádný složitý proces. Moderní půjčovna dodávek nabízí bohatý sortiment menších i větších vozidel, takže jistě vyberete tu správnou variantu i s ohledem na dostupnost ve vybraný termín. Všechny uvedené vozy spadají do kategorie do 3,5 tuny, což znamená, že si s přehledem vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B. Půjčení je možné již od 1 hodiny, takže pokud potřebujete vyřešit pouze krátký převoz věcí například po městě, je to reálné a nebudete muset platit kompletně celý den. K dispozici je také vždy předem uvedený denní limit kilometrů zdarma.

Žádné skryté poplatky

Při objednání půjčení dodávky máte předem naprosto jasno v tom, kolik bude půjčovné stát. Transparentní ceny jsou rovnou uvedené na internetových stránkách a nečekají na vás žádné další skryté poplatky. Všechny dodávky mají samozřejmě i zařízené pojištění pro případ nečekaných událostí. Pokud se něco stane a bude to vaše vina, zodpovídáte částkou do výše spoluúčasti.