Sídlo firmy Praha nabídne za pár stovek

Asi není třeba diskutovat o tom, zda působí lépe, když firma sídlí v Praze, nebo pokud má uvedené sídlo v nějaké malé vesnici. Praha je bránou do velkého světa, která otevírá příležitosti ze strany obchodních partnerů i zákazníků. Dostat se do ní přitom není až tolik finančně náročné.

Klasický pronájem kanceláře v Praze je samozřejmě dost drahá záležitost, obzvlášť v centru. Kromě této formy ovšem existuje ještě jedna varianta – virtuální sídlo Praha.

Ideální řešení i pro digitální nomády

Virtuální sídlo máte zapsané jako oficiální sídlo firmy, avšak ve skutečnosti zde nesídlíte. Je jedno, jestli si platíte kancelář někde jinde, nebo zda pracujete z domova. Ano, virtuální sídlo je řešením také pro podnikatele, kterým k výkonu práce stačí počítač a internet, mohou tedy pracovat z obývacího pokoje či z pláže. Zákon vyžaduje mít zapsané nějaké oficiální sídlo a může to být právě sídlo virtuální.

Virtuální sídlo stojí pár stovek měsíčně

Virtuální sídlo firmy Praha vás vyjde na pár stovek korun měsíčně v závislosti na lokalitě a na službách obsažených v ceně. Ty si zvolíte podle svých představ. Na místě můžete občas využívat kancelář či konferenční místnost pro setkávání s klienty, lze si domluvit i přeposílání pošty. Uleví se vám tedy i po administrativní stránce.

Po legislativní stránce je virtuální sídlo zcela v pořádku, nejde o nic zakázaného. Zajímavý je také fakt, že v Praze máte kvůli velké koncentraci firem nižší šanci na kontrolu ze strany finančního úřadu.

Minimální náklady jsou cestou k maximálnímu zisku

Virtuální sídlo je vhodným řešením pro firmy i pro OSVČ. Je jedinečnou cestou, jak výrazně snížit firemní náklady, přitom si zachovat profesionální tvář. Mimochodem, když vás někdo na vaši virtuální adresu přijde hledat, recepční vše vyřídí. Nebude vůbec problém, že se tam ve skutečnosti nenacházíte.