Pomoc, Vánoce na krku. Čím obdarovat své blízké?

Vánoční svátky se kvapem blíží. Nepokrytě nám to dávají najevo supermarkety, ve kterých už se objevuje vánoční výzdoba a krabice s pečivem. Většina z nás se na Vánoce těší. Zároveň ale začíná intenzivně řešit otázku: Co nadělit svým blízkým?

 

Věnujte svým milým zážitek

Chcete potěšit něčím, co by vašim milovaným udělalo radost, ale přitom máte pocit, že vám všechny originální nápady už došly? Nebojte se, on se nějaký zajímavý tip už najde. Buďte nekonvenční a zapomeňte na keramické hrnečky, voňavky, bačkory, svetry a knížky. Zkuste svým blízkým nadělit nějaký zajímavý zážitek podle jejich založení, věku a koníčků. Existuje spousta různých agentur specializovaných na zážitky. Potřebujete jedno jediné: Mít dotyčnou osobu dobře „přečtenou. Jedině tak se jí správně trefíte do vkusu a zážitek si opravdu užije.

 

Pro chlapy jízda Ferrari, pro ženy tantrická masáž

Miluje váš partner dobrodružství, adrenalin a všechny klukovské zábavy? Co mu třeba nadělit poukaz na jízdu Ferrari, Lamborghini nebo terénním Hummerem, bagrem či let vrtulníkem nebo stíhačkou? Můžete mu tak splnit jeho chlapecký sen. Chlapi zase svým manželkám mohou dopřát gurmánský kurz vaření nebo výuku výroby vlastní čokolády nebo tantrickou masáž či víkend ve wellness.

 

Co takhle den s ošetřovatelem Zoo?

Co dát babičce? Bolí ji klouby? Pak určitě uvítá dárkovou masáž, třeba medovou, kokosovou nebo čokoládovou. A co dědeček? Víte, že je blázen do létání, i když si ho kromě letů na dovolenou nikdy neužil? Nadělte mu třeba pobyt v simulátoru letu Boeingu. Ani vaši malí potomci nezůstanou stranou. Dopřejte klukům stát se na jeden den skutečným tankistou nebo vyrazit na jízdu s psím spřežením. Holky určitě utáhnete třeba na rychlokurz malé modelky. Na své si přijdou i nezvedení puberťáci. Chystá se ratolest na přírodovědné gymnázium a domů přitáhne kdejakou živou havěť? Věnujte jí poukázku, za kterou se stane den ošetřovatelem v Zoo. Zkrátka vybírejte, fantazii se meze nekladou.