Pořídit dodávku ojetou, nebo fungl novou?

Plánujete rozšířit vozový park své společnosti o další užitková vozidla? Pravděpodobně opět řešíte otázku, zda investovat do úplně nových modelů, nebo raději sáhnout po ojetých vozidlech. Obě varianty mají pochopitelně své přednosti a úskalí.

Pokud jde o zbrusu nové užitkové vozy, máte jistotu, že nemusíte delší dobu investovat peníze do oprav. Ojeté dodávky, pick-upy, minibusy a furgony jsou sice náchylnější na vady, zase na druhou stranu jejich pořizovací cena je mnohem přijatelnější.

Ojeté dodávky se vyplatí více

Bohužel, modely, které si koupíte v autosalonech, ztrácí ihned po podepsání kupní smlouvy i více než deset procent ze své kupní ceny. V bazarech však seženete dodávky ve velice dobrém stavu a klidně i za poloviční cenu, jako jsou nabízeny v autosalonech.

Velice žádaná jsou vozidla Mercedes Sprinter. V nabídce je hned několik provedení, a to skříňová dodávka, valník a podvozek. Speciální kategorii tvoří Mercedes Sprinter Tourer, kam je možné nainstalovat ještě další sedačky navíc.

IVECO Daily a jeho všestranné využití

V podnikatelském světě jsou velice využívány také dodávky IVECO Daily, jež jsou navrhnuty tak, aby řidičům nabídly maximální pohodlí. Vozidla jsou opět rozdělena na několik skupin, a to podle toho, co od nich očekáváte. Potřebujete IVECO Daily podvozek s kabinou, furgon, nebo provedení 4×4? Stačí se podívat na IVECO Daily bazar, kde najdete všechny uvedené alternativy za vskutku přijatelné ceny. Dívejte se však na počet najetých kilometrů a vlastnosti, které automobil nabízí. Pro někoho je důležitá klimatizace, pro jiného zase co nejvyšší výkon a podobně.

Ojetá užitková vozidla kupujte ve specializovaném centru dodávek a užitkových vozů, jako je právě VANS CENTRE. V jeho pestrém produktovém portfoliu najdete furgony, chlaďáky a mrazáky, minibusy, pick-upy, přívěsy, sklápěče, skříně, speciální nástavby, valníky, osobní vozy i nákladní automobily.