Rychlejší vyhrává! Platí to i pro sex?

V říši zvířat je rychlost při páření velice podstatným elementem. Čím déle trvá páření, tím déle je pářící se pár vystaven rizikům útoku zvenčí. Při samotném aktu se totiž pochopitelně soustřeďuje pozornost samotnému aktu a méně je tak dotyčný tvor ostražitý. U zvířat tedy v tomto případě znamená jediné: čím dříve, tím lépe a tím bezpečněji. Je to dáno evolucí. V dobách před deseti tisíci lety byla tato rychlost výhodná i u mužů. Dnes je ale vše jinak. Ženy potřebují k uspokojení svůj čas a někteří muži jim jej prostě nedokážou dát. Co s tím? Pojďte s námi společně nakousnout lechtivé sexuální téma lidí i zvířat a s ním také i naše tipy na řešení předčasné ejakulace u mužů!

Předčasná ejakulace jako diagnóza trápí mnoho mužů

O předčasné ejakulaci z odborného pohledu může být řeč, pokud muž vydrží souložit:

  • 0 sekund – ano, nula! K souloži totiž ani nestihne dojít a vzrušený muž ejakuluje takzvaně před branami, čili dříve, než stihne do ženy vniknout.
  • Do 1 minuty – tomu se říká opravdová rychlovka, kterou ocení maximálně ženy, které neholdují sexuálním radovánkám nebo zrovna nemají náladu.
  • Do 3 minut – jedná se o časově kratší soulož, která většinou ženu neuspokojí a muži tak začínají problémy.

Ať patříte do kterékoliv skupiny s rychlejší verzí ejakulace, můžeme s klidem doporučit pár tipů, jak ženu dostat do sedmého nebe s bouřlivým orgasmem!

  • použijte prsty a jazyk – před souloží se věnujte pouze jí a jejímu tělu a dokonale ji rozžhavte vášnivou předehrou
  • kupte si erotické hračky – s použitím sexuálních pomůcek si vaše žena možná ani nevšimne, že jste nepoužili vlastní penis, ale vibrátor inspirovaný penisem Bruce Willise!
  • vyzkoušejte tabletky na oddálení ejakulace – moderní věda fandí i rychlým mužům. Vědci vyvinuli tabletky, které pomáhají mužům po celém světě výrazně prodloužit dobu soulože. Širokou nabídku těchto podpůrných preparátů v různých příchutích a baleních najdete na internetu. Ale ze zahraničí raději neobjednávejte – padělků se vyskytuje hodně.

Orgasmus u žen a jeho význam

Jak moc je ženský orgasmus důležitý? A k čemu vlastně slouží? Částečně může u ženy pomoci s otěhotněním, velký význam to ale nemá. Co vědci zjistili? Dosahováním orgasmů se udržuje kvalitnější vztah a intimita mezi mužem a ženou. Nesmíme samozřejmě zapomenout na extra příjemné pocity, které při něm žena zažívá. Za nás tedy rozhodně smysl má!

Jak vypadá podle žen ideální mužské přirození?

Mohlo by se zdát, že nejdůležitějším kritériem je při posuzování mužského pohlavního údu jeho velikost, tedy délka a také šířka. Důležité to samozřejmě je, ale ženy se ve svém hodnocení vyjádřily trochu jinak. Před několika lety proběhl ve Švýcarsku průzkum a dotazovány byly ženy v produktivním věku. A k čemu se vyjadřovaly? Jak podle nich vypadá dokonalé mužské přirození a co jeho dokonalost tvoří.

Proč mají zvířata sex?

Pokud je pro vás téma sexu jakkoli depresivní nebo nepříjemné, zkusme zabrousit do poněkud jiných vod. A to ke zvířatům. Vědci dlouhá léta zkoumali, proč vlastně zvířecí druhy souloží, když se ve zvířecí říši některé druhy dokážou rozmnožovat i bez oplodnění opačným pohlavím? A výsledek možná není až tak překvapivý. Vítězem je prostě evoluce a získávání odolnosti a tím i zdravých potomků.

A jak podle vás vypadá dokonalé mužské přirození? Preferujete velikost nebo vás naopak zajímá spíše celkový vzhled a dojem? Jak důležitá je pro vás doba, kterou muž dokáže být v akci? Dejte nám vědět, jak tato choulostivá témata prožíváte právě vy!