Vtipné dárky pod stromeček potěší více než ty praktické

Kupujete každý rok svým nejbližším na Vánoce praktické dárky. Má už vaše žena díky vám plně vybavenou kuchyň a dcera kompletní výbavu do bytu? Zkuste letos věnovat něco originálnějšího, u čeho se všichni společně zasmějete a zpříjemníte si tak vánoční svátky. Že nevíte, co vybrat? Nevadí, od toho tu je následující článek. Stačí se jen inspirovat.

Co vykouzlí úsměv na rtech muži

Perfektním dárkem pro tátu, bratra či přítele jsou hrací karty s originálními obrázky. Tím je myšleno, že na mariášovky necháte vytisknout vaše rodinné či jiné fotografie, nebo třeba vlastní uměleckou tvorbu. Představte si, jak si vaši blízcí dávají partičku karet, a taťkovi přijde do ruky karta s králem, kde je jeho vlastní fotka. Bude se cítit jako velký šéf a zároveň se skvěle pobaví. Legrační dárek, který potěší jakéhokoliv muže, je také tričko s vtipným nápisem a obrázkem, jenž perfektně vystihuje obdarovaného. Nezapomeňte ale zvolit správnou velikost, aby se z legračního dárku nestalo spíše faux pas.

Srandovní dárečky pro ženy

Myslíte si, že žena nedokáže ocenit vtipný dárek? Naopak! Na své milované dámy zapůsobíte daleko více, darujete-li jim něco, co je pobaví, než sadou ručníků či rýžovarem. Pokud ale sami preferujete praktické dárky, zkuste skloubit obě vlastnosti dohromady a nechejte vyrobit mamince nebo babičce hrníček s legračním obrázkem a nějakým neotřelým vtipným mottem.

Velkou radost kromě toho zaručeně udělají také personalizované zápisníky či polštářky. Mnoho žen si potrpí na rodinné fotografie a mají rády tyto vzpomínky na očích. Proč jim tedy nevěnovat například kalendář s rodinnými fotkami? Fantazii se meze nekladou a vy sami nejlépe víte, co vaše drahé dokáže rozesmát. Zkuste na to při výběru nebo tvorbě vánočního dárku neustále myslet.