Víme, podle čeho a kde vyberete nejlepší plastové přepravky

Potřebujete nové plastové přepravky pro skladování nebo přepravu věcí a zboží? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete praktická doporučení spojená s výběrem nejrůznějšího vybavení. Následně už stačí jenom provést objednávku vhodných druhů a optimálního počtu přepravek.

Kvalitní a univerzálně využitelné euro přepravky

Jako nejvíce prodávané a využitelné plastové přepravky je rozhodně možné označit euro přepravky různých velikostí a provedení. Jejich výhodou jsou především standardizované rozměry, kdy se taková euro přepravka pohodlně vejde na většinu regálů. Při šetrném používání navíc plastové euro přepravky vydrží i mnoho let a dají se opakovaně využívat díky možnosti umývání.

Výběr správného typu a rozměrů

Jakmile si promyslíte, že euro přepravka je přesně to pravé, co hledáte, přichází na řadu volba vhodného rozměru. Zohledněte nejenom šířku a délku, která však bývá většinou stejná a splňuje normy euro přepravek, ale především výšku. Vybírat můžete také mezi plnými nebo perforovanými přepravkami. Přepravky mohou být opatřené i víkem pro pohodlné uzavírání, aby žádný obsah nevypadl. Variant tedy existuje více, takže snadno najdete takovou, která odpovídá potřebám vašeho podnikání.

Dostatečné velké boxy na všechno potřebné

Pokud vám klasické přepravky nestačí, možná je na čase zvolit takzvané big boxy. Jejich výhodou jsou především velké rozměry. A protože jsou určené pro ukládání či přepravu větších předmětů, je samozřejmostí dostatečná pevnost materiálu, aby měly přepravky dostatečně dlouhou životnost i při častém používání. Rozměry běžně odpovídají velikosti palety pro pohodlné nakládání a manipulaci s boxem včetně obsahu. Pro ještě lepší zabezpečení před vypadnutím je možné box zakrýt pomocí plastového víka.